"אני שווה" "מגיע לי" ואיך זה קשור להכנסות שלך

רבים מתיעצים איתי בעניני תמחור מוצרים ושירותים. לא אוכל לכסות את הנושא בפוסט אחד, אולי 10 יספיקו, אבל היום אני רוצה לדבר על "משתנה קטן" אחד בתחום התמחור, שבמקרה כמעט אף אחד לא מודע לו, למרות שהוא המשתנה הכי משפיע!

והאמת גם אם אתם שכירים, ומרוויחים משכורת, אותו משתנה ישפיע על שכרכם, מוזמנים לבדוק.

"המשתנה" הכי חשוב וזה שיכניס לכם הכי הרבה כסף לחיים. וכן, וכרגיל, התרומה שלו לחייכם תהיה הרבה מעבר לכסף – הינו "תחושת הערך העצמי".

מה שאנחנו מרגישים לגבי עצמנו, האהבה העצמית, הערך העצמי, הדברים שאנחנו אומרים על עצמנו "בראש", במודע ובתת-מודע, ידרבן אותנו קדימה או יעצור. יאפשר לנו לבקש שכר הולם עבור שירותינו, או שיתקע אותנו שנים בלמכור במחיר זול. ואולי בכלל ניתן את המוצר/השירות שלנו במתנה, או נעשה את הדברים "בהתנדבות" וללא תשלום.

וכן, מתנדב בעצמי ותומך בהתנדבויות, וגם התמורה האישית מהתנדבות גבוהה, אבל חשוב לוודא שהיא לא מחליפה פעולות אחרות, וגם לא הכנסות נדרשות, כי "מגיע לנו". וכן, רבים מתחבאים מאחורי מתנות/ובחינם כי קשה להם לבקש ולדרוש כסף. אחרים עובדים במקומות שלא מתאימים להם, מאותן סיבות. וכן, תחושת ערך עצמי (עם עוד כמה דברים), גם עומדת בבסיס העניין.

יקיריי, בלי להרגיש ש"מגיע לכם", ולדעת לדרוש תמורה הוגנת וראויה בעבור השירותים והמוצרים שלכם, בלי להבין את הערך שהם (המוצרים), ואתם מביאים לאנשים.  תמיד תחושו על-יד, בפספוס, וגם אם תתחברו ליעודכם בעולם, התמורה תתבושש מלהגיע. וכן, יש מלא סיבות, למה לא נכון שתמכרו את עצמכם בזול (קישור).

אז מה עושים? כיצד מעלים את "תחושת הערך העצמי"?

כמה תרגילים מומלצים ופשוטים:

  • לבחון, לראות, ולהודות על העשיה שלי בעולם – התרומה שלי לעצמי, משפחתי, וכמובן תרומתי ויחודי בעבודה (כשכיר או עצמאי) וללקוחותי.
  • לזהות את היחוד שלי – מה אני עושה במקצוע שלי/בתחום שלי ששונה מאחרים.
  • להיות במדיטציה ובהתבוננות במשפטים המגבילים אותי. במשפטי חוסר הערך שעוברים במוחי, ולהחליפם במשפטים מחזקים.
  • פשוט להגיד "תודה,תודה,תודה" במדיטציה (גם אם לא מרגישים הודיה), לכל מחשבה מגבילה, כדי לאפשר לאותן מחשבות להשתחרר (תרגול האו'פונופונו של הילידים בהוואי).

חיזוק תחושת הערך העצמי תעזור לכמעט כולנו.  וכמובן, זה מאד שונה מגאווה או יהירות. וכן, זה יכניס לנו הרבה יותר כסף לחיים, מוזמנים לבוא לסדנת "קסמים ואושר כלכלי" לנסות.

וכמובן, וכרגיל בסדנה, תגלו שהתמורה הכלכלית שמגיעה מהעלאת וזיהוי תחושת הערך העצמי והמיוחדות שלנו, היא רק "מתאבן" לתמורות האחרות והגדולות שיכנסו לחייכם.

 

יש לכם אתגר בחיים? בזוגיות, במערכות היחסים, בקרירה, בעסק, בכסף, ב….
מציע שיחה אחת של שעה ב 180 ש"ח בלבד, וגם מהם מקדיש 30 ש"ח לתרומה.
בואו נדבר!

Photo by Pixabay on Pexels.com

2 מחשבות על “"אני שווה" "מגיע לי" ואיך זה קשור להכנסות שלך

  1. פינגבק: מה הקשר בין משקל גוף עודף למצב כלכלי? | כלכלה רוחנית (והומניסטית)

  2. פינגבק: מה הקשר בין משקל גוף עודף למצב כלכלי? | כלכלה רוחנית (והומניסטית)

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s