בלי זוגיות ובלי כסף – וכיצד הדברים קשורים?

בלי זוגיות  ובלי כסף – מוכר?

ויקיריי, הדברים קשורים בקשר אמיץ.

וכרגיל, זה לא בגלל שאתם מפרנסים יחידים שאין לכם כסף,

ולא, זה לא בגלל שאין גברים/נשים שווים ושוות שנותרו פנויים בעולם,

ולא בגלל…

ומה בכלל הקשר בין "אין כסף" לבין זוגיות אתם שואלים?

אז היום אגלה לכם חלק מממצאי,

שווה לקרוא, אם אתם באמת רוצים להכניס שינויים לחיים.

וכן, אלו חלק מהקסמים של סדנת "קסמים ואושר כלכלי" (קישור). בודדים ובודדות בגילאים שונים ומצבים משפחתיים שונים שיצרו זוגיות חדשה וטובה. לעתים לראשונה בחיים.

אז כמה טיפים, ומדוע עבודה על כסף, ועבודה על שפע, ועוד דברים שאנחנו עושים על פני 4 חודשים, מייצרת כאלה מהפכים. 

או במלים אחרות, למה כשאותן חסימות משתחררות, מתרחשים כאלה פלאות? –  כספים, זוגיות, מערכות יחסים, ילדים ועוד מלא דברים.

אז כמה דברים שמייצרים זוגיות נפלאה, ופריצה כלכלית, וכמובן עוד קסמים (כאשר תגיעו לסדנה תבינו):

ערך עצמי – כשאנחנו מרגישים לא טובים ולא שווים. ברור שאיננו יכולים לקבל ולבקש כספים. באותו אופן או שלא נמשוך בני זוג כלל, או שנמשוך כאלה שממש "לא שווים" וסתם מבאסים. ככה זה כאשר אנחנו לא מרגישים טובים וראויים.  בסדנה שלי היו נשים וגברים שמשכו בני זוג "מדכאים" ו"פוגעים". והערך העצמי הנמוך מתבטא במערכת היחסים שאנחנו יוצרים, ברגשי הנחיתות, כי בני הזוג "יותר חכמים", וכמובן מערכת לא שיוויונית ומאד מגבילה. והנה זה פלא, לאורך הסדנה, הערך העצמי עולה, ומשהו חדש קורה. פתאום נוצרות זוגיות חדשות וטובות, עם בני זוג ראויים וחכמים. ככה זה שמשנים את הדברים מבפנים, ומשחררים את התירוצים.

שפע – גם של כסף, גם של בני זוג. יש מספיק כסף, יש לי מה שאני צריך, יש מספיק גברים ונשים. כשפותחים את העיניים ומסתכלים על היש והטוב, ולא רק מתרכזים באין וברע, פתאום נכנסים דברים חדשים לחיים, ורואים מי מחכה ונמצא. כשהתודעה פתוחה וגם העיניים, מכירים אנשים חדשים, וגם כאלה שהתחבאו שם שנים. יש מלא אנשים פנויים ושווים בסביבה. לא צריך "טינדר" ושאר פתרונות דיגיטלים, רק תודעה שמאפשרת לראות את האפשרויות וגם מאפשרת לזוגיות להיכנס למרחב. וראו זה פלא, אנחנו כבר לא לבד.

להיעזר, להיפתח לעולם – זה גם עוזר כלכלית וגם זוגית. ההמלצה הראשונה שלי היא תהליכי התפתחות בקבוצה קטנה ואינטימית. יש מלא סיבות לעבודה קבוצתית, למרות שגם מלווה אנשים באחד-על אחד. אז כן, הקבוצה עוזרת גם ליצירת זוגיות חדשה. כי מפגש אינטימי מדי שבועיים עם קבוצה קטנה של אנשים, פותח ועוזר להתגבר על הרבה מגבלות חברתיות מהעבר שלנו.

זה כמובן תומך בשינוי כלכלי, אבל גם מאפשר לתרגל יחסים עם אנשים אחרים ולהיפתח לעולם. לפעמים, זה בדיוק מה שעוזר לאנשים בסדנה, לצאת מהלבד שלהם בכל תחומי החייםץ לפגוש ולשמוח להיות עם אחרים. לראות שכולם ראויים וטובים.
לראות כמה שווה לייצר חיבורים, וגם שהשמיים לא נופלים. 

אחריות לעומת קורבנות אנחנו לומדים לקחת אחריות על מצבנו בעולם. על המציאות שאנחנו מייצרים. אחת המנטרות שלי בחייים בכלל ובסדנה בפרט, היא 100% אחריות ו 0% שליטה בחיינו. פתאום צריך להפסיק להגיד שאני לא מצליח (בכסף, בזוגיות, ב…)כי….בגלל האחר..

לקחת אחריות על הדברים ולהבין למה המציאות שאני מייצר כל-כך שונה מהשאיפות והמאוויים. ובאים אלי למשל נשים וגברים, עם כל מיני סיפורים מזוויעים על בני המין השני, ומלא תירוצים למה לא מצליח להם, אין אופציה, וכאלה הם החיים. ופתאום הדברים מתהפכים. פתאום כל אותן אמירות משנים, מסתברות כמגבילות, לא נכונות, ורק קשורות לעצמנו הנוכחי ולמה שאנחנו מייצרים. גם זה משתנה תוך 4 חודשים, ופתאום זוגיות חדשה וטובה נוצרת, פלאי פלאים.

הגדרת מטרות, סודות ההצלחה  – כאשר לומדים את סודות ההצלחה, כיצד מגדירים מטרות, וכיצד מייצרים מציאות מתאימה. זה עוזר בכל תחומי החיים – כסף, משקל גוף (קישור) וכן וכמובן, זימון,יצור והבאת זוגיות ואהבה!

רוצים גם?

4 חודשים לפריצה אישית וכלכלית. צרו קשר עכשיו:

shutterstock_329926865


מחשבה אחת על “בלי זוגיות ובלי כסף – וכיצד הדברים קשורים?

  1. פינגבק: פגיעות מיניות, זוגיות, קשיים אישיים וגם כלכליים. | כלכלה רוחנית (התנהגותית והומניסטית)

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s